V sobotu 30.9.2014 den po návratu ze soustředění z Brozan se tým ve složení:

Huja-Kincl-Bebelák,Šnajdr-Vyhlídal-Kubíček,Dobner-Angr-Vait,Kurty-Vondráček-Polák J.S

brankáři: Kovář, Kokhanin

trenér: Lukáš Zahradník

Vydal na dva zápasy do Hradce Králové,kde jsem postupně změřili síly s domácím HC Moundfield Hradec Králové a

s HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.Jak se našim klukům vedlo?

HC Moundfield Hradec Králové - HC Slovan Ústí nad Labem 3 :12  (1:4,1:5,1:3)

S Hradcem jsme již v minulosti hráli a vždy jsme prohráli, jednou těsně 3:2 a dvakrát  výraznějším rozdílem11:5 a 10:1,věděli jsme proto ,že nás nečeká nic jednoduchého. Tentokráte však to byl Hradec Králové ,který tahal za kratší konec provazu a prohrál výrazným rozdílem. Naši kluci předváděli výborné bruslení a kombinační hru, bojovnost a nasazení to vše  vedlo k jednoznačnému přehrání našeho soupeře. Všichni přistoupili k zápasu zodpovědně a nebyl vidět žádný problém z přechodu z velkého hokeje na minihokej. Pochvalu si zasloužili i oba golmani. Hrálo se na tři lajny, vždy jednu třetinu odpočívala jedna lajna.

Po krátké asi pětiminutové přestávce jsme změřili síly s :

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice -HC Slovan Ústí nad Labem 6:9 (1:4 , 1:4 , 4:1 )

jednalo se o soupeře zvučného jména s kterým jsme se ještě nepotkali, proto jsme nevěděli co nás čeká. Kluci byli trenérem nabádány k soustředěné hře založené na bruslení důrazu a kombinaci, dokud kluci měli sílu ,tak to plnili .Ve třetí třetině bylo již znát ,že nám dochází síly a nechali jsme soupeře třemi slepenými góly se k nám přiblížit na rozdíl dvou gólů, naštěstí jsme ke konci hru uklidnili devátým gólem a stanovili konečný výsledek na 9:6.

Druhou a třetí třetinu jsme již hráli na čtyři lajny, aby se roznesla zátěž a všichni si zahráli stejně.

Tento výlet na východ Čech nám ukázal ,že kluci pod vedením trenérů Jana Čalouna a Lukáše Zahradníka se hokejově rozvíjí a rostou, což nám umožňuje hrát vyrovnané zápasy s extraligovými týmy. Pravděpodobně jdeme správnou cestou.